CareWork

pracownicy CareWork
Poznaj nasz zespół!

CareWork – praca dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech

 

Firma CareWork serdecznie zaprasza do współpracy osoby zainteresowane podjęciem pracy w charakterze opiekunki lub opiekuna osób starszych w Niemczech.

W tej branży działamy już 15 lat – możecie mieć pewność, że jesteśmy rzetelnym i doświadczonym partnerem. Zatrudniamy osoby z całej Polski, zarówno takie, które same mają za sobą wieloletnie doświadczenie, jak i takie, które w opiece stawiają swoje pierwsze kroki. Jeśli zastanawiasz się, czy praca w opiece jest właśnie dla Ciebie – zapraszamy do kontaktu. Przedstawiając konkretne zlecenia naszym współpracownikom dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadało ono ich wymaganiom i umiejętnościom.

 

O opiece wiemy naprawdę wiele (żeby nie powiedzieć wszystko), chętnie Wam doradzimy, pomożemy, wesprzemy. W pracy stawiamy na uczciwą współpracę. Przede wszystkim, wynagrodzenia wypłacamy zawsze na czas i w takiej wysokości, w jakiej się umówiliśmy. Ponadto, udzielamy rzetelnych informacji o sytuacji podopiecznego – zarówno jego stanie zdrowia, jak i innych kwestiach, które są dla Ciebie istotne przed wyborem zlecenia. Zawsze pozostajemy z Wami w kontakcie – przed, po i w trakcie zlecenia. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu działa nasz telefon alarmowy. Mamy też dodatkowy pakiet profitów! Czytajcie dalej i dowiedzcie się o nas czegoś więcej.

Nasze gwarancje – możesz na nas polegać

 

Współpracując z firmą CareWork możesz liczyć na:

 • Legalne zatrudnienie – w CareWork proponujemy tylko legalne zatrudnienie. Bezpiecznie, pewnie, zgodnie z przepisami. Oferujemy stałe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, a także współpracę w oparciu o polską albo niemiecką działalność gospodarczą (Gewerbe);
 • Składki i ubezpieczenia – od naszych umów zleceń odprowadzamy wszystkie wymagane prawem składki (ZUS, formularz A1 i kartę EKUZ masz w pakiecie). Ponadto, osobom uprawnionym, zapewniamy ubezpieczenie dla członków rodziny oraz składki na Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych;
 • Wynagrodzenie, jakiego oczekujesz i tak, jak lubisz – w CareWork wynagrodzenia ustalamy indywidualnie. Zależnie od Twoich umiejętności, doświadczenia, wybranego zlecenia i formy współpracy, możesz liczyć na przychody w przedziale od 1100 do aż 2200 euro „na rękę”. Co więcej, sam wybierzesz walutę, w której dostaniesz swoje pieniądze. Do wyboru euro lub złotówki;
 • Rzetelną informację – zapewniamy dostęp do pełnych informacji o podopiecznym, jego stanie zdrowia, sytuacji rodzinnej, miejscu zamieszkania i innych ważnych kwestiach;
 • Pomoc organizacyjną – od opiekunów i opiekunek chętnie przejmujemy wszelkie kwestie organizacyjne, w tym rezerwację przejazdu. Osobom prowadzącym Gewerbe lub polską działalność gospodarczą, pomagamy znaleźć klientów w Niemczech i wspieramy w zagadnieniach prawnych oraz formalnych;
 • Wsparcie w potrzebie – współpracującym z CareWork opiekunkom i opiekunom udostępniamy alarmowy numer telefonu, pod którym 24h/7dni w tygodniu dyżurują osoby przygotowane do reagowania w trudnych sytuacjach.
oferty pracy w opiece w Niemczech
Korzyści z pracy w CareWork

Forma współpracy – wybierz odpowiednią dla siebie

Opiekunkom i opiekunom dajemy wolność wyboru – oferujemy trzy formy współpracy, w modelu polskim i niemieckim.

  W CareWork pracować możesz na podstawie polskiej umowy zlecenia. Na rynku usług opiekuńczych wyróżnia nas to, że nie jesteśmy pośrednikiem, ale firmą opiekuńczą, czyli Twoim bezpośrednim pracodawcą. W tym modelu oferujemy m.in. zarobki w przedziale od 1100 do 1800 EUR „na rękę”, ciągłość zatrudnienia, gwarancję odprowadzania wszystkich przewidzianych prawem podatków i składek w Polsce oraz pełne wsparcie organizacyjne.

   

  Jeśli prowadzisz w Polsce jednoosobową działalność gospodarczą, możesz wyjechać z nami do pracy w oparciu o drugi z naszych modeli – współpracę B2B. Przedstawimy Ci ofertę, a Ty podejmiesz pracę na własnych zasadach, bardziej samodzielnie, bardziej elastycznie.

   

  Firma CareWork oferuje także możliwość  współpracy na niemieckich warunkach z osobami prowadzącymi w Niemczech działalność gospodarczą – Gewerbe. W tym modelu możesz  znaleźć ofertę nawet za 2200 EUR, korzystasz z dogodnych niemieckich warunków podatkowych, a wszystkie decyzje należą do Ciebie. Z naszej strony dostajesz kompleksowe wsparcie we wszystkich sprawach prawnych i formalnych związanych z założeniem i prowadzeniem Gewerbe w Niemczech oraz pomoc w zakresie nawiązywania relacji biznesowych pomiędzy Tobą a niemieckimi klientami.

   

  Bez względu na to, jaką formę współpracy wybierzesz, zawsze gwarantujemy Ci:

  • Kompletną i rzetelną informację o tym, jakich warunków możesz spodziewać się w miejscu pracy;
  • Stały kontakt podczas zlecenia;
  • Wsparcie 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu – za pośrednictwem alarmowego numeru telefonu.

  Dbamy o Twoje zdrowia – prywatne ubezpieczenie dla chętnych opiekunów

  Opiekunowie osób starszych doskonale rozumieją, jak ważna jest troska o własne zdrowie. W CareWork także to wiemy i dlatego oferujemy Was wsparcie – możliwość przystąpienia (na atrakcyjnych warunkach) do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego PZU U LEKARZA. Pakiet obejmuje konsultacje z lekarzami pierwszego kontaktu, dostęp bez skierowania do wybranych specjalistów, a także szeroki zakres badań diagnostycznych i zabiegów ambulatoryjnych.

   

  PZU U LEKARZA to także:

  • krótki czas oczekiwania na wizytę;
  • możliwość zamówienia recepty;
  • bezpieczne i wygodne telekonsultacje;
  • wariant indywidualny, partnerski lub rodzinny do wyboru.

  Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

  Premie dla opiekunów – jasne zasady 

  W CareWork stosujemy jasne i przejrzyste zasady zarówno wynagradzania, jak i premiowania. Współpracując z naszą firmą możesz otrzymać:

  • zagwarantowaną w umowie premię za pracę w Wielki Piątek, niedzielę i poniedziałek wielkanocny;
  • zagwarantowaną w umowie premię za pracę Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok;
  • oferowaną co roku premię za pracę w wakacje;
  • a także premię za polecenie osoby, która także chciałaby pracować z nami w Niemczech.

  W CareWork dajemy Ci możliwość rozwoju – sprawdź naszą ofertę!

   

  Współpracującym z CareWork opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech oferujemy szeroki pakiet narzędzi, które pomagają podnosić kwalifikacje.

  • Przede wszystkim oferujemy stacjonarne kursy językowe na wszystkich poziomach znajomości niemieckiego. Uczestniczyć mogą w nich zarówno opiekunki i opiekunowie, jak i osoby, które dopiero chcą wyjechać. Kursy są specjalnie dostosowane do potrzeb osób pracujących w branży opiekuńczej.
  • Aby wszyscy nasi opiekunowie czuli się pewnie, zapewniamy im możliwość udziału w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzięki zdobytym umiejętnościom możesz uratować komuś życie. Nie tylko w pracy.
  • Dla naszych opiekunów mamy także nowość – kompletny kurs języka niemieckiego on-line, dostosowany do indywidualnych umiejętności, w pełni interaktywny, dostępny na komputerze, tablecie i komórce. Pomoże poznać gramatykę oraz nauczyć się słówek, we własnym tempie i wtedy, kiedy masz czas.
  • Opiekunów CareWork zapraszamy do korzystania ze szkoleń zawodowych – uczymy teorii i praktyki, pomagamy poczuć się pewnie oraz podnieść swoje kompetencje, bo życie to ciągły rozwój.
  Program lojalnościowy dla opiekunów CareWork
  Program lojalnościowy dla opiekunów CareWork

  „Pomagaj - Korzystaj” wyjątkowy program lojalnościowy dla opiekunów CareWork

  W programie lojalnościowym „Pomagaj - Korzystaj” zbierasz punkty na każdym kroku! Twoje indywidualne konto wzbogaca się o kolejne za:

  • pracę w Niemczech – każdy dzień pracy, pracę na zleceniach dłuższych niż 60 dni oraz w święta i wakacje;
  • pracę w Polsce – polecenia opiekunki lub opiekuna, sprzedaż chemii niemieckiej oraz zakupy w sklepie internetowym;
  • Twoje umiejętności – znajomość języka niemieckiego, naukę języka niemieckiego oraz szkolenia zawodowe.

  „Pomagaj - Korzystaj” to także zaproszenie do rozwoju! W programie bezpłatnie korzystasz z innowacyjnego, kompleksowego kursu języka niemieckiego on-line na wszystkich poziomach –  wystarczy, że zalogujesz się do niego za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej programu lojalnościowego. W tym samym miejscu znajdziesz także szkolenia zawodowe dedykowane opiekunom osób starszych. Pamiętaj! Pogłębiając swoje umiejętności językowe i zawodowe, zdobywasz dodatkowe punkty!

   

  Zyskując kolejne punkty nie zapomnij zajrzeć do naszego katalogu nagród! Im więcej punktów zdobędziesz, tym większy wybór nagród przed Tobą, ale pierwsze z nich są dostępne już od minimalnej liczby punktów. Nagrody podzieliliśmy na pięć głównych kategorii: galanteria, bagaż, dla domu, w podróży oraz zdrowie i uroda.

  Zapraszamy do współpracy!

  Praca w CareWork

  Oferty pracy NiemcyNiemcy
  Dolna Saksonia
  Hanower - okolice, 30 km w pobliżu: Hanower
  Opublikowano: 15.06.2022
  ID oferty: 9866n
  2
  od 12.07.2022
  dobry (B1-B2)
  umowa zlecenie / kontrakt
  1600 €
  szczegóły

  Mobilne małżeństwo – oferta z premią wakacyjną

  Oferty pracy NiemcyNiemcy
  Badenia Wirtembergia
  Heilbronn w pobliżu: Stuttgart
  Opublikowano: 15.06.2022
  ID oferty: 0071n
  2
  od 06.07.2022
  zaawansowany (C1-C2)
  umowa zlecenie / kontrakt
  1800 €
  szczegóły

  Opiekunka do życzliwego małżeństwa

  Oferty pracy NiemcyNiemcy
  Bawaria
  Powiat Waldshut w pobliżu: Monachium
  Opublikowano: 22.06.2022
  ID oferty: 10133n
  1
  od 14.07.2022
  dobry (B1-B2)
  umowa zlecenie / kontrakt
  1450 €
  szczegóły

  Zlecenie bez skazy

  Oferty pracy NiemcyNiemcy
  Badenia Wirtembergia
  Baden Baden w pobliżu: Stuttgart
  Opublikowano: 07.06.2022
  ID oferty: 9813n
  1
  od 27.06.2022
  dobry (B1-B2)
  umowa zlecenie / kontrakt
  1500 €
  szczegóły

  Mobilna seniorka, oferta z premią letnią

  Oferty pracy NiemcyNiemcy
  Badenia Wirtembergia
  Schramberg w pobliżu: Stuttgart
  Opublikowano: 31.05.2022
  ID oferty: 5599r
  1
  od 11.08.2022
  dobry (B1-B2)
  umowa zlecenie / kontrakt
  1500 €
  szczegóły

  Domn mai în vârstă amabil- ajutor cu sprijinul soției

  Oferty pracy NiemcyNiemcy
  Badenia Wirtembergia
  Albstadt w pobliżu: Stuttgart
  Opublikowano: 27.05.2022
  ID oferty: 7728n
  2
  od 10.06.2022
  komunikatywny (A2-B1)
  umowa zlecenie / kontrakt
  1600 €
  szczegóły

  Praca u fajnego małżeństwa – oferta z premią letnią

  CareWork

  ul. Głogowska 84

  60-741 Poznań

  Polska

  carework.pl

  Używamy cookies

  Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.